Üye blok sayfasına yazı ekleme ve görüntüleme

Sitemizde, her üye için günlük tarzı yazılar yazabileceği ya da notlar alabileceği bir "blog sayfası"  tanımlanmıştır. Varsayılan olarak, her üyenin blog sayfası www.altinborsasi.gen.tr/blog/kullanıcıadı şeklindedir.

Üyelerin profil sayfasında (www.altinborsasi.gen.tr/kullanici/kullanıcı adı ) Blog seçeneği görüntülenmektedir. Buradan o üyenin blog sayfasındaki yazılar görüntülenebilir.

Blog sayfasına yazı eklemek için, profil sayfasında "Yazı Gönder" , "Blog girdisi" yolu takip edilir.   Her üyenin profil sayfasında "Düzenle" seçeneği ile "Blog sayfası başlığı ve açıklaması hakkında bilgiler girilebilir.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

Abd de işler düzeliyor bence

Abd de işler düzeliyor bence dünyanın en büyük yalanlarından biri.Gelen imalat rakamları ortada eksi geliyor hemde öyle böyle değil.Bu işin kokusu yakında çıkar.
 
Abd de işlerin iyi olmadığı ortada bunu anlamak için ekonomist olmaya gerek yok.Abd dünyanın en büyük tüketicisi.Avrupa büyümüyorsa çin yavaşlıyorsa Abd de işler nasıl yolunda olacak.Çünkü avrupa ve çin birbirine çok bağlı ekonomiler.
 
Her şey yalan, bakalım bu yalanlar ne zamana dek sürecek.

sayın rocco

Sayın rocco, Fed son toplantısında önceki toplantısına göre çok önemli bir ek yaptı.Gerektiğinde tahvil alımını azaltabiliriz de artırabilirizde dedi.Artırabiliriz ifadesi oraya son toplantıda eklendi.Bu beklentilerin aksine fed in tahvil alımını artırması söz konusu olabilirmi.

Adamlar kafaya koymuş şöyle 5

Adamlar kafaya koymuş şöyle 5 dolarlık bir atak yapıyor, anında altına tokat atıyorlar otur oturduğun yerde diyorlar.Hemen inişe geçiyor.

İhracat...

Merkez bankası ihracatın yavaşladığını söylüyor.Merkez bankası dolar kurunu 1.85 tl ye çekecek herhalde.

black dawn

Daha doğrusu eylüle kadar ödeyebilecek paraları varmış :) Hayırlı olsun. Demekki oradan da ekmek çıkmayacak.

boç tavanı

Altın piyasaları uzmanı M Ali Yıldırımtürk'e göre Amerika Eylül ayına kadar borç tavanı sorununu ertledi..

''En iyi alım zamanı kan gövdeyi götürürkendir.Akan kan senin kanın olsa bile''   R.Rothschild

Abd Borç tavanı...

Arkadaşlar bilen varsa yazabilirmi, Abd borç tavanı 19 mayısa ertelenmişti.Herhangi bir haber yok medyada.Önceden çok konuşuluyordu.Tekrar ertelendimi acaba bununla ilgili bir haberde göremedim.

bu gün ve yarın

altının  hareketleri  piyasa yapıcıların elinde onlar nasıl isterse öyle olur. bu yüzden bugünkü ve yarınki veriler kısa vadede belirleyici gibi görünsede sadece prosedür gibi. zaten iş verilere kalsaydı altın 2000 lerdeydi. aslında şu an için iyi gözüken avrupa ve amerika verileri pamuk ipliğine bağlı. şu an içinde günah keçisi ALTIN. bundan sonra gelecek verilerde altının çıkması için ne kadar uygun olursa olsun düşürecekler. ama her düşüşün çıkışını untmayalım.  psikolojik sınırlarda kısa vadede al satlar her zaman iş görür.
işin özü altın yatırım aracı olarak güvenilirliğini kaybederek bir kumar aracına dönüşmüştür.

gümüş

gümüş 52 haftalık   ortalamanın  en  alt  kanalında  52 hafta  boyunca görülen en düşük rakamda    dahada  düşecek gibi  duruyo        ytd

Altın

Bu düşüşlere altının hiç tepki vermemesi çok can sıkıcı...
 
 

Yorum görüntüleme seçenekleri

Yorumların gösteriminde tercih ettiğiniz şekli seçiniz ve değişiklikleri "Ayarları kaydet"e tıklayarak kaydediniz.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş