Yorumlarım

 • 18 Ara 2012 - 16:16

  Yorum silindi.

 • fransız malları artık boykot yapmayı haketti mi?
  24 Oca 2012 - 09:38

  Türk Milletinin kurduğu ve 600 yıl 3 kıtada huzur kaynağı olarak yaşattığı ne kadar övünsek az olan DEVLET-İ ALİYE-İ OSMANİ yani yüce osmanlı devleti ni yıkmak için kurulan ŞER İTTİFAKININ önde gelen bir üyesi olan fransa halen uyguladığı politika ile ogün Osmanlı için gösterdiği gayretin benzerini bugün TÜRKİYE CUMHURİYETİ ni bölmek parçalamak için dışardan destekler yapmaya devam ediyor.
  sözde ermeni tasarısını senatoda kabul etmekle TÜRK HALKININ büyük çoğunluğu tarafından lanetlenen bu girişime halk olarak bizlerinde en güzel cevabı tüketim harcamalarımızı yaparken fransa menşeli malları almayarak göstermemizin vakti çoktan geldi diye düşünüyorum.
  2012 model fransız otolarını alan bilinçsiz ve şuursuz , vurdumduymaz ve vatanseverliği tartışılır biri olmaktan Allah tüm halkımızı korusun.
  Maraşı işgal eden fransızlara o zaman sütçü imam nasıl karşı direniş başlattıysa, cennet mekanında rahat olması için bizlerinde azıcık bilinçli hareket etmemiz gerekiyor.
  Çanakkalede bu milleti tarihten silmek üzere kapımıza dayanan batılı ülkelerin kindar tutumları bir kere daha günyüzüne çıkmaya başladı gördüğünüz gibi.
  artık gözümüzü iki kere açıp daha bilinçli olmak zorundayız. dost gözüken avrupa devletleri daha dün bosnada katliam yapan hırvatları AB ye girme kararı aldıkları için tebrik mesajları yayınlarken, 1915 yılında o gün için vatana hıyanet eden birçok ulustan biri olan ermeniler ile ilgili o gün için yine bizim devletimiz olan osmanlı yönetimi hakkında ahkam kesme hakkını kendilerinde görebiliyorsa, kimse kusura bakmasın ama artık bizim milletimizi aptal yerine koymasınlar.
  BİZLER APTAL BİR MİLLET DEĞİLİZ. neyin ne olduğunu , kimin dost gözüken düşman olduğunu görebildiğimizi tüm dünyaya göstermek için fransız mallarına karşı şiddetli bir BOYKOT yapmanın şimdi tam zamanı.
  bu yazının beğendim tuşuna basarak başlayabilirsiniz tepkinizi göstermeye. umarım vicdan sahibi vatansever bir millet olduğumuzu unutacak kadar dünya telaşesine dalmamışızdır.
  saygılarımla.

 • SWAP OLACAĞINI BU SİTEDEKİLER BİLİYORDU.
  1 Ara 2011 - 13:45

  ARKADAŞLAR VE SAYIN MİSAFİRLER,
  BU SİTEYİ GERÇEKTEN SEVİYORUM. ))
  BAZILARI KİM BİLİRDİ SWAP YAPACAKLARINI, V.B. YORUMLAR YAPMIŞ.
  ALIN SİZE SWAP OLACAĞININ BELGESİ. HEMDE 18 KASIMDA YAZILMIŞ. DAHADA BİŞEY SÖYLEMEYE GEREK GÖRMÜYORUM. BURADA İNSANLARI YANILTMAMAK VE DOĞRU BİLGİLERİ AKTARMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ. İNSAFSIZLIKLADA SUÇLANIYORUZ. AMA, KAALE ALMIYOR VE DOĞRULARI AKTARIYORUM SİZLERE.
  ALTIN DÜŞMANI DEĞİLİM ELBETTE.
  AMA GERÇEKLERİ GÖRMEMİZ LAZIM.
  ALTININ ŞU ANKİ ANİ YÜKSELİŞİNİ NEYE BORÇLUYUZ. TABİKİDE KUR SAVAŞINA. ÇOOK DİKKATLİ OLUN. BEN SİZE ALTIN SATMAK İÇİN PAZARLAMA YAPIYOR DEĞİLİM.
  ALTIN NE ZAMAN DÜŞECEK TABİKİDE DOLAR 1,90 LARA GİDERKEN. O ZAMAN NE DİYECEĞİZ. YALANCI RALLİYMİŞ Mİ DİYECEĞİZ BİR BAŞKA BAHARA KALDI İSTİKRARLI YÜKSELİŞ Mİ DİYECEĞİZ. İSTERSE 1800 DOLAR OLSUN. BU NASIL OLUR DOLAR 1,80 E GELİRSE OLUR. ŞİMDİALTINI ANA PARAMETRE KABUL EDENLER YÜKSELİŞ BAŞLADI ÇIĞLIKLARI ATADURSUN, DOLAR 1,90 HATTA 2,02 YE GİTMEYE BAŞLADIMI GÖRÜRLER ONSUN KAÇ DOLAR OLACAĞINI.
  AŞAĞIDA ÖZET VERİYORUM HERKES DİKKATLİ OKUSUN VE BU SİTEDE SADECE GERÇEKLERİN YAZILDIĞI GÖRÜLSÜN İSTEDİM. LİNKE BAKARAK UZUN YAZIMI DA OKUYABİLİRSİNİZ.
  DALGALARDA BOĞULMAMANIZ DİLEĞİYLE.
   
  18 Kasım, 2011 - 17:02
  http://www.altinborsasi.gen.tr/merkezde-baslayan-dalga-buyuyerek-yayilir-bazilari-sorf-yapar-bazilari-bogulur
  AVRUPA MERKEZ BANKASI ABD MERKEZ BANKASI İMF ÇİN V.S. ORTAK HAREKET KARARI ALDILAR. BU DOĞRU,
  SEBEBİ TAM OLARAK ŞUDUR: ABD FONLARININ AVRUPADAN ÇIKMA KARARI ALMASI.
  ŞAYET BU KARARI ALMASALARDI (YANİ PİYASAYA DOLAR KREDİ POMPALAMA GİBİ ALGILANABİLİR) ABD FONLARI ZATEN MECBUREN ÇIKACAKLARDI Kİ BU ÇIKIŞI YAPARKEN AVRUPA EKONOMİSİNİ SARSABİLİRDİ.
  YAPILAN ŞEY ŞUDUR KABACA. ABD FONLARININ ELİNDEKİ EURO BONOLAR V.S. KARŞILIĞINDA ABD TAHVİLLERİ İLE TAKAS GİBİ ANLAYABİLİRİZ.
  YANİ ABD LİLER ZATEN KENDİ EKONOMİLERİ KRİZDEYKEN BİRDE AVRUPA BORSALARININ YÜKÜNÜ TAŞIMAKTAN KAÇIYORLAR.
  TEMEL MANTIKLARI ABD FON PARALARI AVRUPADAN KAÇIYORLAR.
  ALINAN VE AÇIKLANAN KARAR BUNUN İÇİN. NAKİT PARA BASIMI Q3 VESAİRE DEĞİL YANİ.
  FED VE ECB nin bu projeyi konuşmasından sadece;" 3 ay içinde para basmayı düşünmediklerini" anlayabiliriz.(ZATEN 2012 girmeden enflasyon hedefini bozacak para basmayı kimse yapmıyacaktır)
  altını şu günlerde etkileyecek reel tek şey PARİTE savaşı
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • insider den alıntı
  24 Kas 2011 - 18:00

  11 Eylül, 2011 - 00:21
   insider

  Offline

  Katıldı: 7 Eyl 2011

    Birkaç eksik dışında

    Birkaç eksik dışında mükemmel bizim yanımızda yıllardır çalışanlar var 1000 kez anlattık bu kadar öğrenemediler tebrik ediyorum sizi kendinizi bazı kaynaklar okuyarakta geliştirmeniz gerekli hazır yeri gelmişken takipçilere şunu da söyleyeyim altın yatırımcısı dünya borsalarını takip etmelidir..Avrupa için almanya yı baz alın yüzde 1 üstü değişimler orda artı-eksi olsun SOS niteliğindedir.Abd önemli asya bizim için daha belirleyici eğer işlem hacmi düşükse bu genelde altına yarar onlarda bizim gibi yastık altı çok sever..

   

 • 22 Kas 2011 - 10:14

  Yorum silindi.

 • 19 Kas 2011 - 11:55

  Yorum silindi.

 • 18 Kas 2011 - 23:38

  Yorum silindi.

 • 18 Kas 2011 - 23:28

  Yorum silindi.

 • 26 Eki 2011 - 18:20

  Yorum silindi.

 • 26 Eki 2011 - 18:04

  Yorum silindi.

İçeriği paylaş