ONS-EURO-USD

ONS: 8 Saatlik grafta düşüş daha olası. (RSI 70 üzerinde, SMI iniş için hazırlıklar tamam) Gunluk grafta ise yukseliş sinyalleri aynen devam ediyor. Olası düşüşte ana destek bölgesi 1580. Yükseliş için en önemli bölge 1650. Bu bölge gecildiğinde ONS için yeni bir sürec başlar. Ana düşüş kanalı içinde tepki yükselişi diyeceğimiz bir yükselişi yaşıyoruz. Bu yükselişin kendinden menkul kalıcı ve esaslı olması, ancak 1650 bölgesinin gecilmesi ile olur.
Dolar/TL: 1.83 çok önemli bir sınır. Yeni trendin başlangıcı, veya yukselişin sonu. 
Gram/TL: 93.5- 94.5 en önemli bölge, trend değişim seviyesi. Ya yukarı yeni bir yol, ya da başını tavana çarpıp aşağı inecek. Bu bölge aşağı yeni geçildi, ilk denemede yukarı gecer mi, biraz zor. Yine de bilinmez tabi.
 
USD-Endeksi: İyice suyu ısındı, dönüş çoktan başlamalıydı. 83 seviyesi zirvesi dönüş seviyesi.
EURO/USD: Grafik olarak, özellikte günlük grafik AL vermek üzere. (Herkes daha düşecek derken, ne için yukseliyor şaşkınlıkları içinde önümüzdeki günlerde yükselişe başlıyacak, yukseliş eli kulağında.grafiklere göre tabi. Euro için yorumum EURO/TL için değildir. Euro/Usd içindir)

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş