(GAU/TRY) ALTINDA UZUN VADE

                                         Bu seviyeleri dip olduğunu kabul ederek yükseliş aşamasının nasıl gelişebileceğine dair bu çalışmam el altında olsun. 1150 ons/dolar seviyesinin altına geçilmesi halinde bu tablo geçerliliğini kaybeder. O zaman nereye kadar düşebileceğine bakarız.
                                         Kademeli alım satım yapmak küçük yatırımcının mecbur olduğu bir konudur. Zarar kes noktası yatırım yapmadan önce belirlenmeli ve o noktaya geldiğinde duygulara kapılmadan zarar kes yapılmalıdır. Biz küçük yatırımcıların piyasayı etkilemesinin mümkün olmadığını her zaman aklımızda tutmalı, al sat noktalarında kademeli işlem yapmalıyız. Hedeflerinizi önceden koyar iseniz yanılma payınız daha düşük olacaktır. 
                                         Bu paylaşım bir yatırım tavsiyesi olmayıp basit bir deneme çalışmasıdır. hayırlı ve bol kazançlar.
http://invst.ly/2vbpo

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.

Yorumlar

ons kısa vade karar aşaması

http://invst.ly/2x5x7

ons ta kısa vade senaryom2

Ons dolar endexine tepki vermiyor. Bu da daha aşağıların olma ihtimalini kuvvetlendirmektedir. İlk destegimiz 1150 seviyesi,sıradakiler 1142 - 1120  YTD

ons ta kısa vade senaryom

http://invst.ly/2vluv
Bu ters OBO çalışırsa fevkalade olur. Çalışmaz ise aşağıda destek 1142 ve 1120  görülmekte YTD

İçeriği paylaş İçeriği paylaş