uçuşa hazır olun

6 yazı / 0 yeni
Son ileti
Çevrim dışı
Katıldı: 7 Kas 2012
uçuşa hazır olun

altın saat  15.30  dan  itibaren  yükselişe  geçecek  geceye  kadar  ons  1750  sınırını  aşacak.

Çevrim dışı
Katıldı: 11 Eki 2012
tebrikler...

aynı saatlerde yazmayı çok isterdim ama cesaret edemedim. bugün ve yarın "cesaret" kazanacak gibi gözüküyor..yarına değiştirseler bile sizi tebrik ediyorum.

Çevrim dışı
Katıldı: 2 Nis 2012
Özür diler mobil den bağlanıyorum

Klavye ufak ne kadar özen göster semde ancak bu kadar ben elimden geldiyince en iyi sekilde yardım esmek tüm site sakinlerine

Birde ben yazıyorum boşluk bırakıyorum o başka bir cumlenkuruyor bende doğru yazdığıma emil oldugum için bakma gereyi görmüyorum msj gönder diyorum bakıyorum aptal saçma cümleler var ben aslindanoyle yazmamıştım diyorum

Dolar yarın 1796 lara kadar geri çekilip 1803 lere kadar tekrar yukselecektir
Altin 1738 dener 1727 lere kadar geri çekilir

Parite coştu imarım 1,2750 lere geri doner amca-Oglum 1,2820 den 50,000 dolarlık parite sattı
Bende 2,305 den 50,000 Euro sattık geri bekliyorum ya yarın yasa cuma ama gelecek

Çevrim dışı
Katıldı: 2 Nis 2012
P tesi beklentim

Altin yeni zirvelere yelken acıyormuş acaba dedirtecek sekillere geldi 300 500 tl dolara Tanah etmeyi. Sakın deme zamanı bu yılın zirvesi sayılan son dönemdeki yükselişi tl bazı da 103,800 sanırım bunu tl bazında kıracak inancindayim ve hiç Altin yok elimde bu yazı yi yazarken

Ons olarak 1720 lerde aldığım altını 1728 de sattım ve sattığıma pişman etti beni zaten satmaktanda yana değildim ama Biran 300 dolar kar beni memnun etti kısa gunü karı diye
Ve aynı gun ons olarak bir fırsat daha yakaladım 1723,50 den yine aldım 1 kilo inanın onuda 35 dolar karı a 5 dakka so ra sattım onada neden sattım diye üzüldüm. Ons 1733 gördü
Dedim yeri e koyarım herkes asagi bekliyor 1705 1740 bant haraketi yapacak deniyor birde sen kulak ver ama. Kendi görüşüm öyle degildi

Şimdi pişman olmamak için yarı. Çarşıdan 2 kilo alacağım 55,750-850 dolar aralığında beklentim ise
En az 1796 zirvesini test edecek düşüncesi

Bugün isim vermiyicegim bir arkadas dedi insanlar bir gun aska yazıyor birgun başka yazıyor arkadaslar adamlar yapılan işleme karsı karşılık veriyorlar bizim görüş acımız anında olmuyor zaten anında olsa milyon dolarlar kazanırız .

Parite de ise 2 gündür açığa satışlarımızı alımlara geçirdik ortalama olarak 1,2960 lar olarak 150,000 $ burada ise beni alıma geçiren en büyük neden 1,2930 kirmasi oldu beklentim ise paritede 1,3170 p.tesi bu avrupalılar Yunan sorunu geçici olarak çözecekler ve ABD bizde kendi sorunlarımızı çözüyoruz bakın imajını verecekler piyasalara Euro güveni. Diyorlar
Gibi bir msj veriyorlar onun icin ikilemde kaldık bir iki gun ama artık bu pozisyonlarımlaa kısa sürede iyi kar elde etmek düşüncesi ile yatırımım arkası dayım

Dolar a deği eyim kısa vadede doları. Emtia ve Euro tl parite Gbp/USD ve rier Euro pariteleri baskısı ile dolardan bir kaçış. Ekliyorum ama kestiremiyorum
Sadece ilk düşüncem kademeli olarak test ettiyi destekleri kırdığını görüyorum ve sırası ile kurmuş devam edeceğini düşünüyorum ilk olarak izlememiz gereken dolar destekleri şunlardır 1791 çok kolay kırılacak arkası dan 1786 kadar seri bir sarkma ardından 1782-1776-1770. Ekliyor uzun zaman önce test ettigi ve kiramadigi oradan destek aldığı 1740 test edebilir baskıya bağlı. Onun icin elinde dolar olan arkadaslara dikkat etmeleri i tavsiye ediyorum

Kimsenin kafasi i karıştırmak istemiyorum ve herkesi. En kötü zarar ve en iyi kazancla para kazanması i temenni eder sağlıklı huzurlu mutlu bir hafta sonu geçirmesi dilerim

Allaha emanet olun

Çevrim dışı
Katıldı: 10 Oca 2012
Abd nin kara cuma dediği gün

Abd nin kara cuma dediği gün ...alışveriş çılgınlığı günü.. altının yükselmesi normaldir..bence aldatıcıdır.
.

İçeriği paylaş İçeriği paylaş