Q3 ve altın alımı

8 yazı / 0 yeni
Son ileti
fizman fotoğrafı
Çevrim dışı
Katıldı: 27 Şub 2012
Q3 ve altın alımı

Bernakenin açıklamalarında tek olumsuz nokta Enflasyon vurgusu ve bu durumda QE3 ün ertelenebileceği.Konut tahvillerinin alınması aşırı yükselmeyi engelledi diye düşünüyorum.
1676 direncimiz çok iyi çalışıyor.Geri çekilmeler olabilir ama bu çekilmeler alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.tavsiyedir.2 ay için alım ve sat5ımlar yukarı yönde olacaktır

fc

Çevrim dışı
Katıldı: 30 Kas 2011
müneccim kardeşim :)

TARİHİ İLE BELİRTİLMİŞ YORUM AŞAĞIDADIR. TEBRİK EDERİM KNOPPİX.

Tarih: 29 Eyl 2012 - 13:34
Yazar: knoppix

15
2 gün önce yorumlar bölümüne yazdım. şimdi tekrarlıyorum.
kimseyi yönlendirmek amacında değilim.
Altın 1650 olmadan,
eurusd 1,2550 olmadan,
gbpusd 1,58 altina düşmeden
kısaca dolar bir miktar değerlenmeden yükselişler devam etmez.
altın hele 1700 altına bir düşsün. ozaman 1850-1900 hedefleriz.
alternatif senaryo herzaman mümkündür ama benim beklentim bu.
siz siz olun bu seviyelerden altın almadan önce iyice araştırın.
saygılar...

octavian

esk
Çevrim dışı
Katıldı: 6 Haz 2012
muhteşem knoppix

benim önerim knoppix in yorumları direk ana sayfada olmalı. Arkadaşın öngörüleri tam tutuyor.
Herkes 1800 ne zaman aşılacak konuşurken 1650 civarlarına dönüşü yazdı. Günlük kapanış tahminlerinde zaten hiç sapma yok.
Tb yi kaybettik , kalan değerli bir kaç yorumcudan biri olan bu arkadaşımızı inşallah küstürmeyiz.
Not : admin olma meraklısı değilim. Sadece laf olsun vabında  yazılan konuları filtre edecek zamanım yok.
saygılarımla

Çevrim dışı
Katıldı: 24 Mar 2009
Sayın esk kendisinin ana

Sayın esk kendisinin ana sayfaya yazı ekleme yetkisi var ve istediği zaman ana sayfada paylaşıyor yazılarını. Selamlar.

Çevrim dışı
Katıldı: 1 Oca 2012
Emtia alırım diyen...

Pazartesi 09.01 am itibariyle bu düsüste kademeli emtia almayı planlıyorum diyen saygıdeger site sakinleri +1 yapın lütfen...
Ben gümüs alımına devam edeceğim.
Herkese bol kazanclar.

Çevrim dışı
Katıldı: 29 Eyl 2012
thankgod...

neden gümüş alacaksınız piyasa beklentisi ve sizin beklentiniz nedir acaba

Çevrim dışı
Katıldı: 1 Oca 2012
Neden gümüs...

Sayın kar zarar,
Ben uzun vadeli gümüs topluyorum. Gümüsü tercih etmemin sebebi riskli ama kazandırdımı iyi kar bırakan meta olması.
Ben amator yatırımcıyım o yuzden beklenti konusunda tecrübeli arkadaslara sormanız daha uygun olur.
Benim beklentim dustukce toplamak su an. Hedefime ulasınca ayrıca kalan parayla al sat yapmayı dusunuyorum o gunki piyasa kosullarına gore...
Bol kazanclar...

Çevrim dışı
Katıldı: 2 Nis 2012
knoppix

S a knoppix
Altin için dereden doner sence ne yapar gorusundesin bir analiz bekliyorum tüm üstatlarımızdan

İçeriği paylaş İçeriği paylaş