ABD Seçimleri (hasgold)

Kesin olmayan sonuçlara göre Trump yeni ABD başkanı oldu. Trump seçim dönemindeki konuşmaları dikkate alındığında dalgalı geçecek bir döneme girmiş bulunuyoruz. FED beklentisi aralık ayı faiz artışı Hillary seçilse idi kesin gibi iken şimdi beklentiler düşmüş durumda. Altının önündeki en büyük engel faiz artırımı söylemi idi. Minareye nasıl bir kılıf uyduracakları merak konusu şu anda. 
Dalgalı günlerde aşırı alım yapmaktan kaçınmalı. Parçalar halinde alım ve satım yaparak terste kalmamaya çalışmalı veya kenardan seyredilmelidir. Unutmadan biz büyük pastanın kırıntılarından istifade etmeye çalışan küçük tasarruf sahipleriyiz. Az kâr + az kâr = Çok kâr prensibini daima aklımızda tutarak işlem açalım.
Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Not: Burada yazılan yorumlar kesinlikle yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kişisel görüşlerdir. Doğru ya da yanlış olabilir, doğruluğu hiçbir zaman garanti edilmez. Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek ve izin alınarak yayınlanan yazılar ya da site üyelerinin yazılarıdır. Site üyeliği ücretsizdir.
İçeriği paylaş İçeriği paylaş